עצים להסקה בפתח תקווה

עצים להסקה בפתח תקווה

עצים להסקה בפתח תקווה

חברת "גזם" מייצרת ומשווקת עצים להסקה. עצי ההסקה נמכרים בכל כמות ללקוחות פרטיים ועסקיים. העצים להסקה של חברתנו עוברים תהליך מיחזור.
כל העצים שמגיעים אלינו הינם עצים שיועדו להטמנה או מפרוייקטים שונים של חברות שונות.
אצלנו בחברת "גזם" מביאים את העצים הגולמיים למפעלינו וכאן כל עץ מקבל יחס מיוחד ועובר טיפול פרטני וארוך על מנת שנוכל לספק לכם עצי הסקה באיכות הכי טובה לכם ולקמין העצים שלכם!

בקטלוג העצים לקמין שלפניכם ניתן למצוא מגוון רחב של עצי הסקה ממינים שונים. על מנת לייעל וליצור קטלוג פשוט וידידותי עצי ההסקה מחולקים לשתי קטגוריות:

  1. עצים כבדים - בעלי ערך קלורי גבוה, דבר המייצר חום גבוה וזמן בעירה ארוך אך בעיתיים להפעלת הקמין.
  2. עצים קלים – בעלי ערך קלורי נמוך, המאפשרים הדלקה ותפעול קל של הקמין אך נשרפים במהירות גבוהה לעומת העצים "הכבדים"
ניתן לקרוא בהמשך הקטלוג על העצים השונים ואופיים הייחודי.
חברתנו ממליצה על שילוב נכון בהזמנה בין העצים "הקלים" לעצים "הכבדים" על מנת למקסם את יכולת הקמין, ובאותה עת להקל עליכם את תפעולו. אצלנו בגזם אנו מספקים עצי הסקה חתוכים ועצי הסקה מבוקעים המדודים באורכם ובאחוזי לחות על מנת שיפיצו את החום המקסימלי תוך כדי בעירה איטית וממושכת.

קרה לכם שהזמנתם עצים להסקה מספקים שונים ולפתע גיליתם כי לא כל העצים נכנסים לקמין שלכם? אצלנו בגזם אנו מספקים עצי ההסקה חתוכים ועצי הסקה מבוקעים המדודים באחוזי לחות על מנת שיפיצו את החום המקסימלי תוך כדי בעירה איטית וממושכת.
חברת "גזם" מתחייבת לאיכות והשירות הגבוהים ביותר בשוק!
אל תחכו ותזמינו עוד היום עצים להסקה בהובלה עד לדלת הבית שלכם!

שאל על מחירי עצים להסקה עוד היום!!!
גזם: 03-90-60-317

חברת גזם מספקת מבצע הובלת עצים להסקה בפתח תקווה לאזורים הבאים:

אודותינו

החברה פועלת משנה 2008. פעילותנו מתרכזת במיון חומרים שנועדו להטמנה, באספקת קומפוסט, ייצור שבבי עץ לחיפוי קרקע, ייצור שבבי עץ לעישון וייצור עצים להסקה. פסולת הגזם עוברת במפעלינו תהליך ארוך וקפדני כאשר היא ממוינת לשימושים שונים שעוברים את תהליך העיבוד שלהם מחומר גולמי שנועד להטמנה למוצרים איכותיים וירוקים, וכך מונעים הטמנת פסולת מיותרת!

חברת "גזם" מבצעת עבודות מיחזור שונות למען איכות הסביבה ולמען כולנו

© בניית אתר ושיווק דיגיטלי ע"י ג.ל.ד. אתרים ושיווק

עצים להסקה בפתח תקווה